Może i sie kolędy skończyły ale zostawię se to co jest poniżej bo nie chce mi się tego potem robić drugi raz. Do zobaczenia w listopadzie ;)

Kiedy/Gdzie

Mistrzowie sytuacji

29.12. 2019 r. (niedziela), godz. 15.00

1. ul. Krakowska od nr 29 do nr 1

2. ul. Krakowska od nr 31 do nr 58

3. ul. Krakowska blok nr 51, ul. Grażyńskiego od początku

4. ul. Krakowska blok nr 53, 55

5. ul. Krakowska blok nr 57, 59

1. Zajączkowski, Bochomulski

2. Topór, Ryś

3. Skorupa, Krajewski

4. Gołba W., Gołba T.

5. Kołodziej, Gancorz F.

30.12. 2019 r. (poniedziałek), godz. 16.00

1. ul. Matejki od końca

2. ul. Filaretów od końca

3. ul. Św. Wojciecha od nr 1-27, ul. Lompy od końca

4. ul. Żwirki i Wigury od początku, ul. Bromboszcza od końca, ul. Gimnazjalna od końca

5. ul. Żwirki i Wigury blok nr 24,20

1. Stasica, Zagórny

2. Oleszkiewicz O., Hermansa

3. Rocznik, Hildebrandt

4. Ulbrych, Prokopowicz

5. Kołodziej, Prokopowicz

02.01.2020 r. (czwartek), godz. 16.00

1. ul. Podleska blok nr 11 i 13a

2. ul. Podleska blok nr 15, 13c, 13b

3. ul. Podleska od nr 21 do 47, ul. Poprzeczna 56-33

4. ul. Podleska od nr 20 do nr 1

1. Gołba W., Małysz

2. Skorupa, Bochomulski

3. Oleszkiewicz M., Zagórny

4. Kaczmarek, Gnizda

04.01.2020 r. (sobota), godz. 14.00

1. ul. Podleska od nr 66 do 48

2. ul. Podleska od końca do 68, ul. Wiosenna od początku

3. ul. Koja od początku, ul. Waryńskiego nr 33, 31 oraz od nr 8 do 27

4. ul. Waryńskiego od nr 59 do 42, ul. Skrajna od początku

5. ul. Waryńskiego bloki nr 26,24,22

1. Lisowski, Gołba T.

2. Zajączkowski, Małysz

3. Kaczmarek, Bochomulski

4. Topór, Oleszkiewicz D.

5. Oleszkiewicz O., Leszczyński

10.01. 2020 r. (piątek), godz. 16.00 (obiad 15.15)

1. Oleszkiewicz O., Hermansa

2. Kołodziej, Gnizda

3. Stasica, Hildebrandt

4. Gołba W., Leszczyński

11.01. 2019 r. (sobota), godz. 14.00 (zbiórka 13.25)

1. Skorupa, Krajewski

2. Ulbrych, Małysz

3. Oleszkiewicz M., Skapczyk

4. Zajączkowski, Rocznik

5. Topór, Gołba T.

05.01.2020 r. (niedziela), godz. 15.00

1. ul. Waryńskiego bloki nr 32, 30, 28

2. ul. Waryńskiego bloki nr 40, 38, 36,34

3. ul. Południowa od początku, ul. Korczaka od początku

4. ul. Młyńska blok nr 6a od końca

5. ul. Młyńska blok nr 13 od końca

1. Ulbrych, Głośny

2. Stasica, Hildebrandt

3. Kołodziej, Ryś

4. Zajączkowski, Krajewski

5. Lisowski, Zagórny

07.01.2020 r. (wtorek), godz. 16.00

1. ul. Młyńska od nr 8 do 42a

2. ul. Młyńska od nr 64 do 43

3. ul. Lema, ul. Młyńska od nr 117 do 65

4. ul. Młyńska 140, 127 oraz od 122 do 114

1. Gołba W., Ryś

2. Zajączkowski, Hermansa

3. Rocznik, Hildebrandt

4. Oleszkiewicz O., Gołba T.

08.01.2020 r. (środa), godz. 16.00

1. ul. Młyńska blok nr 4 od końca

2. ul. Młyńska blok nr 4a od końca

3. ul. Młyńska 2a (dom), ul. Młyńska blok nr 6 4. ul. Młyńska blok nr 14 od końca

1. Skorupa, Krzekotowski

2. Topór, Słaboń

3. Gołba T., Małysz

4. Oleszkiewicz M. , Oleszkiewicz D.

09.01.2020 r. (czwartek), godz. 16.00

1. ul. Szarotek od końca, ul. Jagodowa od początku, ul. Poziomkowa od końca

2. ul. Przyjaciół nr parzyste od końca

3. ul. Przyjaciół nr nieparzyste od 1-73

4. ul. Przyjaciół od nr 131 do 71, ul. Wodociągowa od początku, ul. Lazurowa od początku

1. Stasica, Leszczyński

2. Skorupa, Bochomulski

3. Kaczmarek, Głośny

4. Lisowski, Hildebrandt

KOLĘDY DODATKOWE

Kiedy

Kto

MINISTRANCI
MIKOŁÓW

KONTAKT:

 An. Dawid Stasica tel: 725 990 464                                                                                                            

 An. Maciej Topór tel: 513 072 934                                                                                                                Strona by Mikołaj Skorupa & Maciej Topór