MINISTRANCI
MIKOŁÓW

KONTAKT:

artur.sroga@katowicka.pl                                                                                                                   

                                                                                                                                                              By Mikołaj Skorupa & Maciej Topór

Kiedy/Gdzie

Mistrzowie sytuacji

02.12.2019 r. ( poniedziałek), godz. 16.00


1. ul. Okrzei od końca do 42
2. ul. Okrzei od 40 do 2
3. ul. Gwarków od początku
4. ul. Bolesława Śmiałego od początku

1. Oleszkiewicz M., Krajewski

2. Zajączkowski, Małysz

3. Gołba W., Gołba T.

4. Topór M., Gnizda

03.12.2019 r. ( wtorek), godz. 16.00
1. ul. Wiejska od końca, ul. Kowalska od końca
2. ul. Bluszcza od 4 do końca
3. ul. Bluszcza 9 kl. III-I
4. ul. Bluszcza 9 kl. IV-VI

  1. Kołodziej, Ryś

  2. Oleszkiewicz M., Hildebrandt

  3. Lisowski, Bochomulski

  4. Rocznik, Hermansa

04.12.2019 r. ( środa), godz. 16.00


1. ul. Bluszcza 13 i 7a
2. ul. Bluszcza 26 kl. I, ul. Bluszcza 24 od końca
3. ul. Bluszcza 28 od końca, ul. Bluszcza 26 kl. II -III
4. Kard. Wyszyńskiego 1-18, Sądowa od końca, ul. Powstańców od końca

  1. Skorupa, Gołba T.

  2. Gołba W., Głośny

  3. Zajączkowski, Słaboń

  4. Topór, Małysa

05.12.2019 r. (czwartek), godz. 16.00


1. ul. Brzoskwiniowa od końca
2. ul. Modrzewiowa od początku, ul. Jaworowa od końca
3. ul. Orzechowa od początku
4. ul. Wiśniowa od początku

  1. Stasica, Hildebrandt

  2. Kaczmarek, Oleszkiewicz D.

  3. Oleszkiewicz M., Skapczyk

  4. Lisowski., Leszczyński

     

11.12.2019 r. ( środa), godz. 16.00


1. ul. Krawczyka 15 od początku
2. ul. Krawczyka 17 od początku
3. ul. Rynek 1-25
4. ul. Jana Pawła II nr nieparzyste od końca, parzyste od końca, ul. Stawowa od końca

1. Topór, Krzekotowski
2. Lisowski, Leszczyński

3. Zajączkowski, Słaboń
4. Skorupa, Błażejewski


 

13.12.2019 r. ( piątek ), godz. 16.00


1. ul. Kopernika od końca do 9
2. ul. Jedności od początku, ul. Kopernika od 8 do 1
3. ul. Głogowa od końca
4. ul. Klonowa od początku

1. Kołodziej, Prokopowicz J.
2. Gancorz M., Hermansa

3. Oleszkiewicz M., Bochomulski
4. Kaczmarek, Prokopowicz F.

 

30.11.2019 r. (sobota), godz. 14.00
zbiórka 13.15

1. ul. Cmentarna 3 i 5
2. ul. Nowa 25,27,29
3. ul. Dąbrowskiego od końca
4. ul. Staropodleska 16-38 i 36
5. ul. Staropodleska od 30 do końca

1. Stasica, Krzekotowski

2. Kołodziej, Błażejewski

3. Lisowski, Głośny

4. Gołba W., Hermansa

5. Gołba T., Gnizda

01.12.2019 r. (niedziela), godz. 15.00
zbiórka 14.15

1. ul. Rolnicza od nr 61 do końca
2. ul. Boczna, ul. Rolnicza od nr 30 do 60
3. ul. Wspólna od końca, ul. Rolnicza od nr 4 do 29, ul. Żniwna
4. ul. Strzechy od 1 do 31, 33, 33a
5. ul. Strzechy od końca do 32

1. Gancorz F., Małysz

2. Oleszkiewicz M., Ryś

3. Kołodziej, Hildebrant

4. Skorupa, Krzekotowski

5. Topór, Zagórny

14.12.2019 r. (sobota), godz. 14.00


1. ul. Wojaczka od początku
2. ul. Damrota od końca
3. ul. Wschodnia od końca
4. ul. Taborowa Kępa od końca, ul. Skośna od końca
5. ul. Stara Droga od końca do 19

1. Lisowski, Gancorz F.

2. Rocznik, Oleszkiewicz D.

3. Topór, Małysz
4. Gołba W., Krzekotowski
5. Stasica, Hildebrandt

 

12.12.2019 r. (czwartek), godz. 16.00


1. ul. Dębowa od końca
2. ul. Bielska od końca, ul. Na Wzgórzu od końca
3.ul. Braterska od końca, ul. Jaśminów od końca
4. ul. Jodłowa od końca

1. Oleszkiewicz O., Małysz
2. Ulbrych, Oleszkiewicz D.

3. Skorupa, Gancorz F.

4. Rocznik, Głośny

 

15.12.2019 r. (niedziela), godz. 15.00


1. ul. Stara Droga od 1 do 18, ul. Stara Droga 2a
2. ul. Stara Droga 2b, 2c, 2d
3. ul. Wodna od końca, ul. Wronia od końca
4. ul. Nowy Świat nr parzyste od 6 do 92
5. ul. Nowy Świat nr nieparzyste od 5 do 81

1. Zajączkowski, Głośny
2. Skorupa, Oleszkiwicz D.
3. Kołodziej, Gnizda

4. Ulbrych, Hildebrandt
5. Stasica, Hermansa

16.12.2019 r. ( poniedziałek), godz. 16.00


1. ul. Nowy Świat nr 50 i 52, ul. Parkowa
2. ul. Nowy Świat nr 54 i 56
3. ul. Pszczyńska od 12 do 1
4. ul. Pszczyńska 13A, ul. Pszczyńska 58

1. Gołba W., Krajewski
2. Zajączkowski, Głośny
3. Kaczmarek, Zagórny
4. Oleszkiewicz M., Małysz

 

17.12.2019 r. (wtorek), godz. 16.00


1. ul. Pszczyńska 28 A, ul. Pszczyńska 26 od końca
2. ul. Pszczyńska od 56 do 13
3. ul. Pszczyńska 28B, ul. Pszczyńska 30 od końca
4. ul. Pszczyńska 34 od końca, ul. Pszczyńska 32 od końca

1. Gołba W., Gnizda
2. Lisowski, Ryś
3. Kołodziej, Hermansa
4. Oleszkiewicz O, Leszczyński

 

18.12.2019 r. ( środa), godz. 16.00


1. ul. Pszczyńska 40 kl. X-VI
2. ul. Pszczyńska 40 kl. V-I
3.ul. Pszczyńska 84-57 oraz 64a, 64, 62,60
4. ul. Pszczyńska od nr 92 oraz 83,85,87,88, 88a do końca

1. Topór, Krzekotowski
2. Gołba W., Gołba T.
3. Zajączkowski, Krajewski
4. Lisowski, Błażejewski

19.12.2019 r. (czwartek), godz. 16.00


1. ul. Działkowców od początku, ul. Pszczyńska 114a
2.ul. Konstytucji 3 Maja 71,73,75, ul. Rybickiego od końca
3.ul. Konstytucji 3 Maja 2-35
4. ul. Konstytucji 3 Maja od końca do 34

1. Oleszkiwicz O., Hildebrandt

2. Rocznik, Małysz
3. Ulbrych, Głośny
4. Skorupa, Słaboń

 

20.12.2019 r. ( piątek ), godz. 16.00


1.ul. Bpa Bandurskiego 5 od początku, ul. Bpa Bandurskiego od 26 do 4
2.ul. Bpa Bandurskiego 3 kl. II-I
3. ul. Bpa Bandurskiego 3 kl. IV-III
4. ul. Bpa Bandurskiego 8 od końca, ul. Bpa Bandurskiego 3 kl. V

1. Kołodziej, Błażejewski
2. Kaczmarek, Krajewski
3. Gancorz M., Leszczyński
4. Gołba W., Oleszkiewicz D.

21.12.2019 r. (sobota), godz. 14.00


1. ul. Bpa Bandurskiego 22 od początku
2. ul. Pułk. W. Kiełbasy nr nieparzyste od początku
3. ul. Pułk. W. Kiełbasy nr parzyste od końca do 50
4. ul. Kownackiej, ul. Broniewskiego od początku, ul. Bema, ul. Pułk. W. Kiełbasy nr od 48 do 2
5. ul. Górnicza blok nr 3, 5, 8

1. Zajączkowski, Krzekotowski
2. Lisowski, Hildebrandt
3. Gancorz M., Małysz
4. Ulbrych, Leszczyński
5. Rocznik, Ryś

07.12.2019 r. (sobota), godz. 14.00


1. ul. Długa od końca do 32a, ul. Kasztanowa od końca
2. ul. Długa od 2 do 35 i 33b
3. ul. Słoneczna 20-1
4. ul. Słoneczna od 21 do końca
5. ul. Lipowa od początku

1. Gancorz M., Ryś
2. Kaczmarek, Hildebrandt

3. Lisowski, Ulbrych
4. Stasica, Krajewski
5. Gołba W., Małysz

08.12.2019 r. (niedziela), godz. 15.00


1. ul. Kolonia Wojewódzka nr nieparzyste od początku
2. ul. Kolonia Wojewódzka nr parzyste od początku
3. ul. Skłodowskiej 5-28a, 41, 31, 39
4. ul. Skłodowskiej od końca do 30, ul. Jaskrów od początku
5. ul. Dołowa od początku, ul. Wrzosowa od końca, ul. Lawendowa od końca

1. Zajączkowski, Bochomulski

2. Oleszkiewicz O., Skapczyk
3. Topór, Zagórny

4. Skorupa, Gancorz F.

5. Rocznik, Leszczyński

09.12.2019 r. ( poniedziałek), godz. 16.00


1. ul. Katowicka 11 i 9
2. ul. Katowicka 14-1
3. ul. Katowicka 15-34 i 13
4. ul. Wyzwolenia od końca, ul. Towarowa, ul. Rybnicka od końca

1. Kaczmarek, Krajewski
2. Gołba W., Gnizda
3. Zajączkowski, Głośny
4. Oleszkiewicz M., Małysz

 

10.12.2019 r. ( wtorek), godz. 16.00


1. ul. K. Miarki 16-9, ul. Ks. Szafranka od początku
2. ul. K. Miarki 28,26
3. ul. Krawczyka od 1 do końca
4. ul. Krawczyka 10,8

1. Lisowski, Hildebrandt
2. Kołodziej, Gołba T.

3. Oleszkiewicz O., Ryś

4. Rocznik, Oleszkiewicz D.