Szukaj
  • Mikołaj Skorupa

MISTRZOWIE POLSKI Z MIKOŁOWA

Mikołów, 05 maja 2019

No i w końcu stało się to co miało stać się już dawno!!! W Mikołowie mamy Mistrzów Polski w piłce nożnej :) I to w naszej ministranckiej wspólnocie Bazyliki św. Wojciecha!!! Mistrzostwo zdobyliśmy w kategorii Lektor straszy.

W dniach 1-2 maja finały odbywały się w Skierniewicach w ramach XIV Mistrzostw Polski o puchary KnC. Nasi Mistrzowie w finale pokonali drużynę z parafii Trójcy Świętej w Róży Wielkiej wynikiem 2:0. Poza boiskiem zawodników naszych wspierał Ksiądz Artur, który mamy nadzieję dwoił się i troił aby niczego chłopakom nie brakowało ;)

W całych finałach strzeliliśmy 30 bramek, a straciliśmy tylko 3!!! I dzięki temu do Mikołowa przyjechały 3 ogromne Puchary :) W niedzielę, 5 maja cała nasza wspólnota wraz z parafianami dziękowała za ten fantastyczny wynik podczas uroczystej mszy świętej. Po mszy odbyła się prezentacja zawodników, pucharów i posypały się gratulacje: od Księdza Arcybiskupa, od Ministra Sportu, od Burmistrza Mikołowa oraz Starosty Mikołowskiego. No i od Nas – młodszych i starszych wspólnotowych kolegów!!!

Artur, Michał, Marcin H., Tymek, Marcin T, Marcin Sz. – BRAWO WY!!! Jesteśmy dumni!!!

Kuba H.

4 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie