Szukaj
  • Mikołaj Skorupa

SPOTKANIE PO KOLĘDOWE

W dniu 1 lutego odbyło się po kolędowe spotkanie Naszej grupy ministranckiej Bazyliki św. Wojciecha wraz z Naszym opiekunem ks. Arturem. Na spotkanie zaproszeni byli również Nasi rodzice i rodzeństwo. Wydarzenie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą o godzinie 18:00, którą sprawował ks. Artur.

Po Mszy Świętej wszyscy poszliśmy do Biblioteki Miejskiej, gdzie był przygotowany słodki poczęstunek przez Nasze Mamy oraz odbyło się wspólne kolędowanie. Na spotkanie został też zaproszony zespół muzyczny uczniów ks. Artura z I Liceum Ogólnokształcącego im. K. Miarki z Mikołowa. Śpiewane i grane były kolędy polskie, zagraniczne oraz zespołu TGD. Podczas spotkania ks. Artur podziękował Nam - ministrantom, lektorom, animatorom za trudny czas kolęd. Podobno daliśmy radę! J „Gigantom kolędy” zostały wręczone nagrody.

W tym dniu 12-te urodziny miał Antek – zaśpiewaliśmy mu sto lat! Na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy Apel Jasnogórski i ksiądz Nas pobłogosławił. To było bardzo miłe, rodzinne spotkanie. Czekamy na kolejne.

Kuba H.

Fotografie z tej uroczystości w zakładce - GALERIA

11 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie