Szukaj

Tarsycjusz 2019

Mikołów, 08 grudnia 2019 roku


W piątek, 6 grudnia cała nasza wspólnota świętowała z okazji naszego święta patronalnego – św. Tarsycjusza, które przypada na dzień 21 listopada.

Rozpoczęliśmy Mszą Świętą o godz. 16:30, którą w naszej intencji sprawował nasz opiekun ksiądz Artur. Podczas wspólnej modlitwy dziękowaliśmy za możliwość pełnienia służby na ołtarzu dla Pana Boga oraz za wszystkie dobra, które otrzymujemy każdego dnia.

W tym dniu nasi najmłodsi koledzy, tj. Witek, Michał, Kajtek, Wojtek, Tymek i Kamil zostali kandydatami na ministrantów. Brawo! :)

Kolejni z nas awansowali ;)

I tak:

Wobec całej wspólnoty swoje przyrzeczenie dbania o własny rozwój i sumienne wypełnianie obowiązków oraz pomaganie opiekunowi w trosce o wspólnotę złożyli animatorzy Maciej i Dawid oraz adiunkci Wojtek, Mikołaj, Tomek i Piotrek.

Do grona lektorów młodszych zostali włączeni: Mateusz, Franek, Wiktor i Andrzej. Powodzenia! :)

A ministrantami zostali mianowani: Krzysiu, Borys, Jasiek, Tymon, Igor, Hubert i ja – Kuba. Na pewno tak jak i dla mnie, dla pozostałych chłopaków była to wyjątkowa chwila. Mamy kołnierz :)

Po mszy świętej wszyscy wraz z rodzicami i rodzeństwem spędziliśmy niezwykły wieczór, pełen śmiechu i zabawy. Ksiądz Artur obdarował nas wszystkich prezentami :) Były podziękowania, gratulacje, wyróżnienia i same pochwały :):):)

Odwiedził nas także ksiądz proboszcz, który przywiózł mikołajkowe słodkości, złożył Nam gratulacje, ale przede wszystkim podziękował księdzu Arturowi za cały rok pracy z naszą wspólnotą :) A my z rodzicami przyłączyliśmy się do podziękowań gromkimi brawami :) DZIĘKUJEMY za piękny, wspólny rok!

Była też i niespodzianka! Nasi starsi koledzy przygotowali skecz pt. Romeo i Julia ;) Występ był dedykowany księdzu Arturowi, w którym otrzymał On zaszczytną rolę bycia… balkonem ;))) Noo…

To był bardzo udany wieczór :))


Kuba H.

29 wyświetlenia
MINISTRANCI
MIKOŁÓW

KONTAKT:

 An. Dawid Stasica tel: 725 990 464                                                                                                            

 An. Maciej Topór tel: 513 072 934                                                                                                                Strona by Mikołaj Skorupa & Maciej Topór